Tepekent Korsan Taksi

30.10.2021
81
Tepekent Korsan Taksi

2017 ve 2020 model araçlarla konforlu ve güvenli yolculuk etmeniz için Pendik ses korsan taksi hizmeti uygun fiyatlar sunmaktadır. İstanbul’un birçok bölgesine hizmet vererek Anadolu Yakası’ndan Avrupa yakasına hızlı ulaşım sağlamanıza katkıda bulunacaktır. Adresinize 20 dakikada gelecek olan Pendik ses korsan taksi, kaliteli ve güvenli yolculuk için uygun fiyat seçenekleriyle size 7/ 24 hizmet vermektedir.

Pendik ses korsan taksi hizmeti güvenli araç kullanımıyla, tecrübeli şoförlerin size eşlik etmesini sağlar. Alanında profesyonel olan şoförlerimiz, uzun yıllar İstanbul’un merkezinde hizmet vererek, Anadolu yakasından Avrupa yakasına birçok yolcuyu ulaştırmıştır. Acil taksi ihtiyaçlarınızda normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun seçenekler sunarak, konforlu bir yolculuk sağlayacaktır.

· Ekonomik korsan taksi hizmeti, güvenli yolculuk yapmanızı sağlar.

· İstanbul’un her alanında adresinize 20 dakikada gelerek ulaşacağınız yere en hızlı güzergahüzerinden gitmenize imkan

· Trafik saatleri ve ulaşım alanları hakkında detaylı bilgiye sahip şoförlerle çalışılmaktadır.

· 2012 model araçlarla hızlı ve güvenli yolculuk yapmanızı sağlayacak, adresten alarak dilediğiniz adrese gitmenize yardımcı olacaktır.

Adresinize gelerek kısa zamanda ulaşacağınız adrese gitmenize imkan veren 2012 model araçlar, bakımı yapılarak temiz ve güvenli yolculuk etmenizi sağlayacaktır. Pendik ses korsan taksi, normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun tarifeler kullanarak, lüks araçlarla hizmet etmenizi sağlar. Güvenli şoförlerle, 7 gün 24 saat Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçebileceğiniz korsan taksi hizmeti verilmektedir.

Araç modellerimiz, modern zamanın en seçkin markalarından seçilmiş uygun ve ekonomik fiyatlarla güvenli yolculuk yapmanızı sağlamıştır. Yıllardır taksi sektöründe hizmet vermekte olan Neon taksi, güvenle adresinize gitmenizi sağlar, size özel tariflerle daima uygun fiyata yolculuk etmenize imkan verir.

Uygun fiyat tarifleri uygulayarak, standart gece ve gündüz tarifleri uygulanmamaktadır. 20 dakikada adresinizde olacak Ses taksi hizmeti, Pendik ses korsan taksi seçenekleriyle sizlere ulaşılmasını sağlayacaktır. Evinize, iş yerinize, hastane ve okulunuza yetişmeniz için hızlı ve güvenli taksi imkanları sunarak, özel lüks araçlarla yolculuk etmenize imkan verecektir.

Araçlar düzenli olarak temizliği yapılan, periyodik bakımlarla sağlıklı bir yolculuk için düzenlemelere dikkat edilerek yolculuğa uygun görülen bir sistem üzerinden sizlerle buluşmaktadır. Avrupa yakası ve Anadolu yakası için geniş araçlara sahip olan Pendik ses korsan taksi, özellikle uygun fiyatlarla lüks araçları adresinize göndererek size özel hizmet vermektedir. Özel ve güvenli hizmet için iyi yolculuklar düzenler.

Gece ve gündüz tarifesi olmadan, Türkiye’nin en geniş araç seçeneklerini sunarak, güvenli taksi hizmeti almanız sağlanacaktır. Anadolu ve Avrupa yakası için uzun mesafelere gerek kalmadan, ekonomik fiyatlarla korsan taksinin vereceği ekonomik tarifelerden yararlanabilirsiniz. Güvenli yolculuk ve ekonomik sistemlerle 20 dakikada kapınızda olacağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?