Silivri Korsan Taksi

28.09.2021
2.978
Silivri Korsan Taksi

Herhangi bir sokağa ya da caddeye çıkıp elini sallayarak taksi çevirmek istemeyen ya da gideceği yere ne kadar ödeyeceğinin belirsizliğini yaşamak istemeyen insanlar Istanbul Silivri Korsan Taksi hizmetlerinden faydalanıyor. Vakit kaybını ve para kaydını ortadan kaldıran İstanbul Silivri Ses korsan taksi hizmetleri sayesinde sadece cep telefonu kullanarak bulunan yere taksi çağırılabiliyor. İnternet adreslerinden gidilmek istenen varış noktası ve hareket edilecek yer bilgileri sisteme girildiğinde daha taksiyi çağırmadan ödenecek ücret kullanıcıya iletiliyor. Oluşturulan alt yapısı sayesinde güzergahı dahi görmek sistem üzerinde mümkün. İstanbul gibi bir metropolde bir hastalık haline gelen trafikte ulaşım ciddi sıkıntıdır.

İnsanlar genellikle belli güzergahları bulunan toplu taşıma araçlarını kullanır. Ancak konforundan ve güvenli yolculuktan taviz vermek istemeyenlerin tercih ettiği korsan taksiler olur. Silivri ses korsan taksi tercih edilmesinin birçok nedeni var. Bunlardan ilki güven duygusudur. Büyük şehirlerde ulaşım açısından önemli konu yolculuk güvenliğidir. Öfke kontrolü yapamayan ya da trafik kurallarına uymayan bir taksi şoförü ile yolculuk insanı tedirgin etmeye yeter. Kendini güvende hissetmek isteyenlerin tercihi olan Silivri ses korsan taksi hizmeti harika bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Taksi çağırmanın kolaylaşmasının yanı sıra aynı zamanda pratik ödeme seçenekleri de sunan Silivri ses korsan taksi hizmetleri nakit ödeme dışında kredi kartı ile de ödeme alabiliyor. Hiç tanımadığı biriyle aynı araçta seyahat etmekten rahatsız olan çoğu yolcu Silivri ses korsan taksi şoförlerinin verdiği güven ile yolculuk deneyimi yaşamayı tercih ediyor. Bu kadar avantajının yanı sıra elbette dezavantajları da var, insanlar konfora ve rahata alıştığı için çok daha kısa mesafelerde dahi Silivri korsan taksi kullanmayı tercih ediyor. Yürüme ya da toplu taşıt kullanmak alışkanlığından uzaklaşıyor.

Sistemde eksik ya da hata bulmak neredeyse imkansız, ulaşım anlayışını baştan aşağı değiştiren sistem geleneksel taksicilik yerine müşterinin beklentisine ayak uyduran taksicilik hizmeti sunuyor. Silivri ses korsan taksi hizmeti sayesinde İstanbul şehir içi ulaşımı artık çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor. Taksicilik hizmetinde deneyimi ve şehri tanıyan profesyonel şoförler ile güvenli seyahat etme şansı sunuluyor. En iyi güzergah yaparak en kısa sürede ulaşım olanağı sunan şoförler şeffaf fiyatlandırma konusunda üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyor. Abonelik imkanının da verildiği hizmetler yüksek memnuniyetin yanı sıra aynı zamanda özel taksicilik de deneyimi de yaşatıyor.

Ziyaretçi Yorumları (15)
 1. ARZU dedi ki:

  SİLİVRİ BOLGESİNİN SEMT DURAGİ HER DAİM HİZLİ HİZMET VERİYORLAR

  1. Editor Editor dedi ki:

   Teşekkürler efendim Tekrar kullanmanız dileğiyle…

 2. Cuneyt erdem dedi ki:

  SILIVRI BOLGESINDE HER ZAMAN YARDIMCI OLDULAR

 3. Ece turkmen dedi ki:

  Silivri kadikoy fiyati alabilirmıyım otoyol kobru dahil???

 4. ASLIHAN CELIK dedi ki:

  SELAM SILIVRI KINALIDAN INEGOLE GIDIP 5 GUN SONRA GERI DONUS YAPIAZ DOBLO GIDERKEN DOBLA TARZI ARAC OLMASI GEREKIYOR

 5. Eren dedi ki:

  Şoförünüz çok nazik ve kibardı bu yolculuk için teşekkür ederim

 6. halil dedi ki:

  Güzel yolculuk için teşekkür ederim

 7. Zeynep dedi ki:

  Silivriden beylikdüzüne gittim ahmet isimli şoförünüzden çok memnun kaldım güvenilir taksi

 8. metin ali dedi ki:

  Fiyat konusunda baya iyiler gece gündüz açık olmaları hayat kurtarıyor

 9. ARZU dedi ki:

  Bugün neden kapalıydı çok mağdur olduk kar yağışininvtekbirini alabilirsiniz

  1. Editor Editor dedi ki:

   Merhaba Arzu Hanım, Valiliğin 13:00’a kadar özel araçlara yasak getirmesi nedeni ile ara verdik.

 10. Gamze dedi ki:

  Güzel bir yolculuk oldu, şöfor arkadaş baya bir bilgiliydi beni en kısa yoldan götürerek gideceğim yere valktinden önce ulaştırdı. Teşekkürler tekrar görüşmek üzere hayırlı işler dilerim.

 11. Erman. C dedi ki:

  İlgili arkadaşların hepsine teşekkür ederim. Beylikdüzü üzerinden silivri yolculuğumuz oldu ve oldukça keyif vericiydi araçta merşubat dahil ikramların ardı arkası kesilmedi iyiki tanıştık ses taksi

 12. Celal karabicek dedi ki:

  SILIVRI KORSAN TAKSI HIZMET ALDIM COK MENMUN KALDIM SILIVRIDE TEK BOLGE DURAGI OLDUGUNUZU SIMDI ANLADIM COK TSK EDERIM

 13. Murat cankurt dedi ki:

  SILIVRI TEKIRDAG SEHIR HASTANESI FIYAT ALABILIRMIYIM

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?