Şarköy Korsan Taksi

18.10.2021
92
Şarköy Korsan Taksi

On yılı aşkın süredir Tekirdağ trafiğinde herkese hak ettiği kaliteli ve ucuz taksi hizmetlerini sunan Ses taksi, Şarköy korsan taksi hizmetleri ile sektörde farklılığını ortaya koyuyor. Müşteri memnuniyeti misyonu dili hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firma bugün geldiği noktanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyor. 7/24 saat profesyonel ve tecrübeli şoför ekibi yine ucuz ve konforlu ulaşım imkanı sağlıyor. 2012 ve üzeri modelli araç filosu, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet kalitesi, güler yüzlü personeli ile Şarköy’ün her zaman ilk tercihi arasında yer alıyor.

TekirdağŞarköy Ses korsan taksi hizmetleri içerisinde;

· Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikası

· 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı

· Rahat güvenli ve konforlu seyahat imkanı

· Hizmet kalitesinden memnun müşteriler ilk sıralarda yer alır.

Şarköy ilçesinde tüm mahalleye ve tüm semtleri hizmet götürmesin yanı sıra Tekirdağ’ın her noktasına ulaşım imkanı sağlanıyor. Lüks ulaşım hizmetlerini her bütçeye uygun fiyat politikası ile sabitleyen firma hizmet anlayışı ile sektörde her zaman ön planda yer alıyor.

100’ün üzerinde aracın bulunduğu geniş bir araç filosuna sahip olan Şarköy ses korsan taksi müşterilere özel fiyat kampanyaları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Tekirdağ’ın her semtinde ve her ilçesinde sık kullanılan taksi hizmetlerinde Tekirdağ’ın beklentisi olan kalite ve güven sunuluyor. Müşterilerin telefonla, internet adresinden ya da WhatsApp hattından rahatlıkla ulaşabildiği Şarköy ses korsan taksi hizmeti ilçe merkezindeki belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde çok daha pratik hale geliyor. Şarköy ilçe merkezinde belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde yolcuların uzun süre bekleme olasılığı ortadan kaldırılıyor.

Şarköy ses korsan taksi, Tekirdağ’ın belirli noktalarında durakları bulunan bir firmadır. Her semtten müşteri toplaya bilmesi için birçok noktası bulunur. Müşterilere zamandan tasarruf ettirerek, kısa sürede istedikleri alana ulaştırır. Kaliteli ve beklenilen ötesinde bir hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda müşteriler için en önemli durum olan fiyatlandırmada, kesinlikle uygundur. Taksi ihtiyacı olanlar için 7/24 hizmet sağlanır. Yalnızca belirli zamanlar için değil günün 24 saatinde iletişime geçtiğiniz takdirde, İstediğiniz yere güvenilir bir şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır. Yolculuğun uzaması, yolun artması ya da buna benzer durumlar yaşandığı takdirde ekstradan bir ücret alma gibi durumlarda yaşanmaz. Fiyatlar sabit bir şekildedir. Bununla birlikte personelimize gideceğiniz yeri söylediğiniz zaman, size fiyatı belirtir. Sonrasında fiyatta artış yaşanma gibi problemlerde görülmez. Bu sebeple çoğunluğun tercihinde

olan firmamız sizin de tercihiniz de olabilir. Güvenilir yolculuklar için kaliteli ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?