Rami Korsan Taksi

23.12.2021
199
Rami Korsan Taksi

RAMİ KORSAN TAKSİ

Eyüpsultan’ın eski semti Rami nin tarihçesi Rami İstanbul’un Eyüpsultan ilçesine bağlı büyük ve tarihi bir semttir. Adını Osmanlı padişahı II. Mustafa’nın bu semtte Sadrazam Rami Mehmed Paşa’ya hediye olarak verdiği arazi Rami Çiftliği olarak anılmaya başlamış, zamanla semtin adı Rami haline gelmiştir.Rami meydanı,Rami kuru gıda toptancıları şu sıralar yıkılıp avrupanın en buyuk kütüphanesi yapılmakta ulaşım olarak her noktaya yakın Gaziosmanpaşa,Eyüp,Bayrampaşa,Fatih ilçelerinin arasında olup eski bir yerleşim birimidir.

Rami korsan taksi, Ses taksi çatısı altında müşterilerimize hizmet vermektedir. Eyüp korsan taksi hizmeti de veren ucuz taksi servislerimiz 7/24 çalışmaktadır. gün içerisinde 20 dakika önceden bizleri aramanız rezerve yaptırmanız önemlidir.

Rami korsan taksi numaraları ses taksi sitemizde yer almaktadır dilerseniz çağrı atabilir dilerseniz whatsapp üzerinden iletişime geçebilir randevu yaptırabilir fiyat bilgisi alabilir ucuz taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Rami korsan taksi fiyat hesaplaması Kilometre başı x3 ile hesaplanır

Rami şehirlerarası korsan taksi hizmeti

Rami korsan taksi hizmetimiz Pet taksi taşımacılığı da yapmaktadır. Can dostlarımızı bizlere emanet edebilir bir yerden bir yere götürmemizi isteyebilirsiniz. Pet taksi taşımacılığının bizde ekstra bir ücreti bulunmamaktadır.

Her yere yakınlığı ve tarihi ile bilinen rami korsan taksi  eşsiz benzersiz tarihi yapısıyla ünlüdür. Rami korsan taksi de sizlere hizmet vermek bizler açısından mutluluk verici Ses Taksi bünyesi altında oluşturduğumuz bu yapının eseri sizlersiniz bizi kullandığınız için teşekkür eder hayırlı yolculuklar dileriz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?