Muratlı Korsan Taksi

30.10.2021
54
Muratlı Korsan Taksi

Muratlı ilçesinin tüm mahallelerine ve Tekirdağın’ın birçok noktasına kaliteli hizmet sunan Muratlı Ses korsan taksi, şehirlerarası ulaşımlarda ve tatillerde de yolcularını yalnız bırakmıyor. 7 gün 24 saat ulaşılabilen korsan taksi hizmetleri sabit fiyat politikası çerçevesinde ücretlendiriliyor. Çorlu Havalimanı ve İstanbul yeni Havalimanı transferleri yine birlikte aynı zamanda şehir içi ve şehirler arası transfer hizmeti de çözüm odaklı uygun fiyat politikası ile sunuluyor. 100’ün üzerinde aracın hizmet verdiği Muratlı Ses Korsan taksi hizmetleri arasında 2012 ve üzeri model klimalı ve konforlu araçlar dikkat çekiyor. Personel ve şoförlerin tamamı güvenilir, saygılı, kibar bir anlayışı insanlardan oluşuyor.

Müşteri memnuniyetini esas alan taksi şoförleri, navigasyon sistemi ile müşterileri yolu uzatmadan en kısa ve en basit yolu tercih ederek varış istikametine ulaştırıyor. Yoğun Tekirdağ’ın trafiğinde tüm alternatif yolları rahatlıkla kullanabilecek deneyim ve tecrübeye sahip olan şoförler hızlı ulaşım imkanı olarak sunuyor. On yılı aşkın süredir gelişimini ve büyümesini devam ettiren firma yüksek kalite hizmet sunarak herkese en uygun çözümler üretmeyi sürdürüyor. Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün şoförler ile konforlu yolculuklar sunan Muratlı ses korsan taksi geniş araç filosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile sorunsuz ve kaliteli bir ulaşım deneyimi sağlıyor.

Güven ve kalite duygusu ile her yolculukta mutlu müşterilere sahip olmanın gururunu yaşayan firma yolcularının memnuniyeti ve güvenli yolculuk için gereken tüm koşulları ve şartları yerine getiriyor. Muratlı Ses Korsan taksi hizmeti ile şehir içi ulaşımı çok daha ekonomik ve çok daha konforlu bir hale getiriliyor. Taksicilik hizmetlerinde Tekirdağ’ı yakından tanıyan, trafiğinde deneyimli şoförlerin en iyi güzergah tercihleri ile kısa süre içerisinde ulaşım imkanı sağlanıyor. Herkese güvenli ve konforlu seyahat etme şansı tanıyor. Şeffaf fiyatlandırma, yüksek memnuniyet, abonelik imkan taksicilik deneyimi yaşatılıyor tüm yolcularına dürüst ve ilkeli davranan ulaşılması gereken noktaya en kısa ve en uygun olan güzergah üzerinden ulaşır.

Kestirme yollarda ya da uygun güzergahın kapalı olması veya trafik yoğunluğunu yaşandığı durumlarda en iyi alternatif yollar üzerinden varış adresine ulaşım sağlanır. Muratlı ses korsan taksi, faaliyetleri ile şehir içi hem şehirlerarası ulaşımda taksi tercih eden tüm yolculara en uygun tarihi ve fiyat üzerinden seyahat etme imkanı sunulur. Oluşturulan abonelik sistemi ile uzun süreli müşterilere yönelik ayrıcalıklı hizmet modeli uygulanır. Deneyimi şoförler kontrolünde yapılan hizmet anlayışı direk şehir içi ulaşımı çok daha güvenli hale gelmesini sağlar. Muratlı’yı ve tekirdağ’ı çok iyi tanıyan ancak gerektiğinde navigasyon kullanan eni ulaşım güzergahlarını tespit ederek yüksek memnuniyet hedefine ulaşmaya çalışır

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?