Kumburgaz Korsan Taksi

30.10.2021
193
Kumburgaz Korsan Taksi

Ulaşım ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firma müşterilerini zaman kaybı yaşamadan en güvenli ve en hızlı şekilde varış noktasına ulaştırır. Varış noktasına hızlı ve daha ekonomik olarak ulaşım sağlamak için şoförler tarafından navigasyon sistemi kullanılır. Kısa mesafe ya da uzun mesafe gibi sorunların yaşanmadığı taksicilik hizmetlerinde konfor ve rahatlık planda tutulur. İstanbul’un yoğun trafiğinde, öfke kontrolü yapabilen, trafik kurallarının tamamına uyan, nazik ve saygılı hizmet anlayışı ile güler yüzlü hizmet sunan Kumburgaz ses korsan taksi, şoförleri mükemmel bir aksi deneyimi sağlıyor.

Her müşterisine şeffaf fiyat politikası uygulayan firma çalışma prensibi, konforlu, rahat ve hızlı taksi hizmeti sayesinde tüm Kumburgaz halkının tek tercihi olmayı sürdürüyor. Konforlu araçlar rahat yolculuk etmek isteyenlerin hizmet aldığı Kumburgaz ses korsan taksi, sınırsız ve yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra zamandan tasarruf ettiren tüm imkanlara da sahip. İstanbul trafiğinde tüm alternatif Yolları kullanabilen ve bu sayede varış noktasına en hızlı şekilde ulaşmamızı sağlayan seviyede şoför kadrosu en iyi hizmeti sunuyor. Ulaşım sektörü içerisinde genellikle çocuklu bayanlar tarafından tercih edilen Kumburgaz ses korsan taksi hizmetleri sunduğu güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesinden kesinlikle ödün vermiyor Ses taksi bünyesinde faaliyet gösteren Kumburgaz ses korsan taksi hizmetleri hem Büyükçekmece ilçesini hem de İstanbul’un Asya ve Avrupa Yakası’nı çok iyi bilen şoförler ile hizmet sunuyor. Tüm personel müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası içerisinde faaliyetlerini yürütüyor. Taksicilik hizmetlerinde kaliteden ve konfordan taviz vermeyen firma, güvenli yolculuğu tüm yolcularına vaat ediyor. Müşterileri geniş araç filosu içerisinden seçim yapma imkanı tanıyan firma, Büyükçekmece ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine istendiği yolculuk fırsatı sağlıyor. Taksicilik hizmetleri çerçevesinde;

· Transfer hizmetleri

· Sağlıklı hizmet politikası

· Güvenilir kurumsal hizmetler

· Güler yüzlü profesyonel şoförler

· Güvenilir yeni model araçlar

· Konforlu ve hızlı ulaşım imkanı sağlanıyor.

Sunduğu hizmet kalitesini en uygun fiyat tarifeleri ile müşterilerine yansıtıyor. Güven ve kalite duygusu ile tüm yolculuklarda müşteri memnuniyeti mi sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz taksicilik hizmetleri veriliyor. Güler yüzlü, kibar, trafik kurallarına uyan şoförler sayesinde tüm müşterilere güvenli ve konforlu yolculuk deneyim sunuluyor.

Kumburgaz olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine ve tüm ilçelerine Kumburgaz Ses korsan taksi hizmeti veriliyor. Kumburgaz’da her bütçe için uygun fiyatlar ile en güvenli ve en kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?