Etiler Korsan Taksi

20.12.2021
203
Etiler Korsan Taksi

ETİLER KORSAN TAKSİ

Etiler, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir mahalle. Levent’in doğusunda, Nispetiye Caddesi’nin Bebek sırtlarına rastlayan kesiminin iki yanında kuruluşudur. Nispetiye caddesi İstanbul ve avrupanın gözde caddelerindendir.
Akmerkez ve zorlu center gibi marka değeri çok yüksek bir alışveriş merkezlerini bulunduran semt etiler yıllardır turizme profesyonel ekip yetiştiren etiler turizm otelcilik okulu ile Türkiye ekonomisine destek vermektedir.

ETİLER KORSAN TAKSİ İLETİŞİM

Etiler korsan taksi siz değerli müşterilerimize Hizmet sağlamak için müşteri temsilcisi ile 12 yılı aşkın korsan taksi numaralarımız ile veya whatsapp destek hattı sestaksi.com üzerinden iletişime geçebilir Sosyal medya hesaplarımızdan da faydalanabilirsiniz.

ETİLER KORSAN TAKSİ HESAPLAMASI

ETİLER korsan taksi hizmeti olduğunu konumdan gideceğiniz konuma km bakılarak güncel fiyatımız ile çarpılır koptu ve hgs masrafları eklenir.Müşteri hizmetlerimizin verdiği fiyatlar ile şoförlerimiz fiyatlar asla ayrı olmaz.

ETİLER KORSAN TAKSI FIYAT LISTESI

Korsan taksi fiyat listemiz müşteri temsilcisi tarafından sizlere farklı seçenekler sevilerek sizlere ulaştırılıyor.Seçenekler;

ETİLER PET TAKSI

ETİLER LUX TAKSI

ETİLER VIP TAKSI

ETİLER UCUZ TAKSI

ETİLER UBER

ETİLER KORSAN TAKSİ ŞİKAYET

Hizmetlerimizden faydalanırken karşılaştığınız sorunlarda müşteri temsilcilerimize nöbetçi ETİLER KORSAN DURAK yetkilisine şikayetiniz ulaştırılır 2 saat içinde sonuca bağlanır.

ETİLER ŞEHİRLERARASI KORSAN TAKSİ

Şehirlerarası yolculuklarınızda uzun yol tecrübesi ve bakımlı 2018 model araçlarımız kullanılmaktadır.

 

ARAÇ FİLOMUZ

Sedan araçlar

Hafif ticari araçlar

Vip araçlar

D segment araçlar

9+1 vip taşımacılık

18+1 Servis araçları

Turkuaz Korsan Taksi

İsteğe özel 4×4 jeep seçenekleri mevcuttur. araçlarımızda bebek koltuğu talep edebilir,araçlarımız 11. aydan itibaren kar lastiği uygulamasına geçmektedir.

 

ETİLERDE Kİ ULAŞIMDAKİ SESİNİZ SES KORSAN TAKSİ

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?