Esenyurt Korsan Taksi

10.10.2021
5.291
Esenyurt Korsan Taksi

Esenyurt Korsan Taksi, Lüks ve konforlu araçları ve uygun fiyatları ile müşterilerine hizmet sunan Esenyurt korsan taksi uzman şoförleri ile kaliteli hizmet sağlamaktadırlar. Seyahat sırasında istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Esenyurt korsan taksi ile istediğiniz her yere uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet ile seyahat edebilirsiniz.

Müşterilerine haftanın 7 günü 24 saati boyunca konforlu, güvenli ve uygun fiyatlar ile hizmet sunan Esenyurt korsan taksi hem yüksek fiyatlar ile seyahat etmenizi önlemekte hem de oldukça konforlu bir seyahat için fırsat sunmaktadır.

Normal taksilerde sıklıkla yaşanılan kısa mesafe sorunu ve indi bindi ücretinin yüksek alınması nedeniyle genellikle müşteriler korsan taksi hizmeti almayı tercih etmektedirler.

Esenyurt korsan taksi telefon numarası üzerinden doğrudan çağrı merkezine ulaşabilir ve en kısa sürede taksi talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren korsan taksiler konforlu ve lüks araçları ile müşterilerine harika bir seyahat fırsatı sunmaktadırlar.

Korsan taksi hizmeti alırken özellikle aylık korsan taksi, pet korsan taksi, hızlı ulaşım, uygun ulaşım, şehir içi ulaşım, şehir dışı ulaşım, kısa mesafe ulaşım gibi birçok hizmet sunulmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli şoförler ile gerçekleştireceğiniz seyahatler oldukça güvenilir olacaktır.

Esenyurt Korsan Taksi Nedir?

Esenyurt korsan taksi, son zamanlarda oldukça yaygın olarak bulunan hizmettir. Korsan taksi hizmeti kişiye ait veya şirkete ait bir araç ile yapılmaktadır. Araç için belli bir standart şartı bulunmada Esenyurt korsan taksi hizmet verirken müşteri memnuniyeti için geniş ve konforlu araç tercih etmektedir. Aynı zamanda sürücü belgelerinin de eksiksiz olması müşterilerin can güvenliğini korumaktadır.

İstanbul içi ve dışı hemen hemen her noktaya taksicilik hizmeti sağlamaları ile uzun mesafe yolculukları uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

Doğrudan whatsapp üzerinden veya telefon ile arama yaparak korsan taksi hizmetini kısa sürede almak mümkündür.

İçerisinde taksimetre bulunmayan bu araçlarda taksici ile anlaşmış olduğunuz fiyat üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Böylece sarı taksilere göre çok daha uygun fiyatlarla yolculuk yapabilirsiniz.

VIP  araç hizmeti olarak da bilinen korsan taksicilik aslında sarı taksiler dışında taşıma hizmeti sunanlar için verilen genel bir isimdir.

Esenyurt korsan taksi hizmeti ile bulunduğunuz herhangi bir konumdan istediğiniz bir adrese en hızlı ve en uygun şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür. Hem ucuz hem de daha güvenli olan bu hizmet ile uzun mesafe yolculuklar yapabilirsiniz. Aynı zamanda sarı taksilerde yaşayabileceğiniz olumsuz durumları korsan taksi hizmeti ile asla yaşamazsınız.

İstediğiniz her zaman taksi imkânı bulabilir ve aynı zamanda bu taksilerde normal taksilere göre daha fazla para almak için yol uzatma, kısa mesafe diye almama gibi hem zaman hem de para kaybına neden durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz hiç yoktur.

Genellikle herkesin taksiciler ile yaşadıkları en büyük problem gidilen adresin asla bulunamamasıdır. Böylece siz varacağınız yeri ararken taksimetre alır başını gider. Ancak korsan taksi hizmetinde alınacak para baştan anlaşıldığı için siz herhangi bir şekilde yol uzatmak için talepte bulunmadığınız sürece taksi şoförü adresi gerçekten bulmakta zorlansa da siz anlaştığınız parayı ödersiniz.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat Listesi

İstanbul’un en yoğun ilçelerinden birisi olan Esenyurt’ta korsan taksi alanında hizmet sunan deneyimli ve güvenilir taksi şoförleri ile uygun fiyatlar ödeyerek istediğiniz her noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenyurt korsan taksi ücretleri belirli bir fiyat listesine sahip olduğu için yolculuk sırasında ne kadar ücret ödeyeceğiniz konusunda endişe duymanıza gerek olmayacaktır. Cebinizi yormayacak Esenyurt korsan taksi fiyat listesi ile gideceğiniz mesafeye göre fiyat belirlenmekte ve böylece normal taksi hizmetlerine göre çok daha uyguna gelmektedir.

Kilometre başına 5 TL’den hesaplanmakta olan korsan taksi fiyatları oldukça uyguna gelmektedir. Ancak taksi şoförü ile yapacağınız anlaşmaya göre fiyatlar daha da uyguna gelebilmektedir. Böylece taksimetrelerden alacağınız yüksek fiyatlar yerine korsan taksi hizmeti ile çok daha ucuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Örneğin İstanbul içinde Esenyurt’tan Aksaray’a kadar 14 kilometre gidilmektedir. Siz bu iki semt arasını korsan taksi ile sadece 70 TL’ye gidebilirsiniz. Ancak normal taksiler ile seyahat ettiğinizde bu ücret 200 TL civarında belki de daha fazla olacaktır.

Uygun fiyatlar ile seyahat imkanı sağlayan korsan taksiler hemen hemen Türkiye’nin birçok noktasında yer almaktadır. Telefon numaraları ve whatsapp üzerinden iletişime geçerek bulunduğunuz adrese en uygun fiyatlarla korsan taksi talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle oldukça uygun fiyatlara sahip olan korsan taksiler aynı zamanda rahat olmaları nedeniyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

aile esenyurt korsan taksi beyaz jeep

Esenyurt Korsan Taksi Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Korsan taksi hizmeti almadan önce gideceğiniz mesafeyi biliyorsanız ödeyeceğiniz ücreti ortalama olarak hesaplamanız mümkündür. Esenyurt korsan taksi fiyatı hesaplama için gideceğiniz kilometre ile 5 TL’yi çarparak ödeyeceğiniz tutarı bulabilirsiniz. KMx5 TL Şeklinde hesaplanan Esenyurt korsan taksi fiyatları kalkış noktasına göre farklılık gösterebilmektedir.

Aynı zamanda korsan taksi hizmeti almış olduğunuz şoför ile anlaşmanız dahilinde de ödeyeceğiniz ücretten daha azını ödeyebilirsiniz. Örneğin 10 kilometrelik bir mesafe gidecekseniz 10 ile 5 TL çarpmakta ve ödeyeceğiniz ücret 50 TL olarak bulunmaktadır.

Ancak gideceğiniz mesafeyi bilmiyorsanız korsan taksi hizmeti veren şoför ile görüşme sağlayarak nereden nereye gideceğinizi belirtip net bir fiyat alabilirsiniz.

Aynı zamanda başlangıçta anlaşmış olduğunuz mesafeden daha fazla mesafe gidecekseniz bu ilk başta anlaştığınız kilometrenin üzerine eklenerek yeniden hesaplanmaktadır. Örneğin 10 kilometre bir yer gittiniz ve daha sonra 5 kilometre daha gittiniz bu durumda ücret en son da ödeneceği için kilometre 15 kilometre olarak hesaplanacak ve fiyat 15 çarpı 5 TL ile 75 TL olarak belirlenecek.

Böylece normal taksilerde eklenen kilometre çok daha fazla fiyatlanmaya neden olurken korsan taksi ile gittiğiniz mesafe sadece 25 TL farka neden olacaktır.

Ancak korsan taksi hizmeti alırken belirlenen tutarı mümkün olduğunca varış lokasyondan gelmeden ödemeye özen gösterin. Böylece herhangi bir güvenlik problemi yaşamadan kısa ve hızlı bir şekilde seyahatinizi tamamlamış olursunuz.

Esenyurt Korsan Taksi Telefon Numarası Nedir?

Bulunduğunuz konumdan korsan taksi hizmeti almak için mutlaka telefon numarasını ihtiyaç vardır. Esenyurt korsan taksi telefon numarasıyla doğrudan taksi şoförü ile iletişime geçip taksi isteyebilirsiniz. Belirli bir durakları olmaması nedeniyle korsan taksicilere müşterileri telefon numarası aracılığı ile ulaşabilmektedir.

Esenyurt korsan taksi telefon numarası 90 544 539 4060 no’lu hat üzerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca korsan taksi hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve güvenilir seyahat güvencesiz sağlayan Esenyurt korsan taksi sizi talep ettiğiniz konumdan alarak gitmek istediğiniz noktaya en kısa ve en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarası üzerinden arama sağlayarak veya whatsapp üzerinden mesaj atarak korsan taksi talep edebilirsiniz donanımlı araçları ve profesyonel şoförleri sayesinde yılın her mevsimi güvenli bir şekilde seyahat edilebilmektedir. Aramış olduğunuz bu numara ile zamanında ve sorunsuz bir şekilde seyahat etmeniz oldukça kolaydır.

Korsan taksilere telefon ile ulaşım sağlamak oldukça kolay olmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefonlarınıza cevap veren Esenyurt korsan taksi ile aniden bir yere gitmek istediğinizde hızlı bir şekilde taksi bulabilirsiniz.

Sarı taksilerde bazen yaşanan yoğunluk nedeni ile taksi talepleri oldukça geç gelebilmektedir. Ve bu durumda çoğu zaman önemli bir yer geç kalmaya veya otobüs ya da uçak gibi seyahat araçlarına geç kalmaya neden olmaktadır. Ancak korsan taksi ile bu seyahati gerçekleştirdiğiniz de en hızlı ve en kısa sürede yetişmeniz gereken noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Korsan Taksi Nerelere Hizmet Verir?

Esenyurt korsan taksi hizmet yerleri Esenyurt semtinde bulunan tüm mahallelere hizmet sağlamaktadır. Esenyurt’ta yer alan tüm mahallelere telefon aracılığı ile korsan taksi talebinde bulunabilirsiniz. Esenyurt korsan taksi hizmet verilen mahalleler şöyledir;

Burada yer alan tüm mahallelerden korsan taksi hizmeti alabilirsiniz özellikle korsan taksiler Esenyurt mahallelerinden yolcu alarak istanbul içerisinde noktalara ulaşım sağlamaktadırlar.

temiz hijyenik yıkanan korsan taksi

Ancak bazı durumlarda korsan taksi şoförüyle anlaşma sağladığınızda sizi Esenyurt mahalleleri dışında bir noktadan alarak istediğiniz konuma gösterebilmektedir. Aynı zamanda bu mahallelerden size en yakın olan korsan takside bulmanız mümkündür.

Bana En Yakın Esenyurt Korsan Taksiye Nasıl Ulaşabilirim?

Esenyurt semtinde hizmet vermekte olan korsan taksi genellikle aranan mahallelere yakın konumda olanları yönlendirmektedir. Özellikle korsan taksi hizmeti almak isteyen kişiler cep telefonu ile ulaşım sağlayarak kendilerine korsan taksi talep edebilmektedirler.

Çok sık merak edilen bana en yakın Esenyurt korsan taksiye nasıl ulaşabilirim? Sorusu için cevap olarak internet üzerinden ulaşım sağlayabileceklerini söyleyebilir ve aynı zamanda yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasıyla da en yakın konumdaki korsan taksiyle ulaşım sağlayabilirler.

Korsan taksilerin çalışma prensibi genel olarak bulundukları semt içerisinden başka semtlere yolcu götürmek şeklinde olsa da bazen farklı bir semt içerisinden de yolcu alımı yapabilmektedirler. Ancak farklı bir semtten yolcu alımı yaparken fiyatlar da bazı değişiklikler görülmektedir.

Esenyurt semti içerisinde yer alan tüm mahallelerde korsan taksi hizmeti sunulmaktadır. Böylece size en yakın olan korsan taksiye kısa sürede ulaşabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz konumu açık adresini anlaştığınız korsan taksiciye belirterek en kısa sürede adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle genel olarak aranmış korsan taksiler en yakın konuma gelerek hizmet sağlamaktadırlar. Gittiğiniz mesafe ödeyeceğiniz tutarı belirlerken korsan taksi hizmeti almanıza herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Yani korsan taksi hizmetinde kısa mesafe gibi bir engel ile karşı karşıya kalmazsınız.

Özellikle normal taksilerde çok sık karşılaşılan kısa mesafe engelli korsan taksilerde müşteriye problem çıkartmaktadır. Yani Esenyurt semti içerisinde yer alan herhangi bir mahalleden diğer bir mahalleye korsan taksiyle geçiş yapabilir ve kısa mesafe engeliyle karşılaşmaya bilirsiniz.

Böylece birçok vatandaşın acil durumlarda sıklıkla tercih ettiği korsan taksileri özellikle en yakın konumdan çağırmayı tercih etmektedirler. Yakın konumlarda bulunan korsan taksiler kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gelerek istediğiniz adrese ulaşım sağlamaktadır.

Esenyurt Aile Korsan Taksi

Aile korsan taksi ailenizle birlikte ulaşım sağlayabilme imkânı sunmaktadır. Korsan taksi hizmetleri içerisinde yer alan aile korsan taksi özellikle aynı aileden olan kişilerin ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda aile korsan taksi hizmetinin yanı sıra pet korsan taksi hizmeti de sunulmaktadır. Evcil hayvanlarınızın seyahati sizler için problem oluşturuyorsa korsan taksi hizmeti alarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Esenyurt aile korsan taksi ile Esenyurt içerisinde yer alan herhangi bir mahalleden aileniz ile birlikte başka bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle birçok kişi tarafından aileyle korsan taksi kullanarak seyahat yapmak güvenli olup olmadığı merak edilmektedir. Aileniz ile gönül rahatlığı içinde istediğiniz konumu ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ancak korsan taksiyle seyahat sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar bulunmaktadır. Özellikle aileniz ile korsan taksi kullanarak seyahat edecekseniz mutlaka aileden bir kişinin ön koltuğa oturması gerekmektedir. Daha sonra ön koltuğa oturan kişinin taksi şoförü ile tanışarak herhangi bir çevirme hâlinde kendisini tanıyor olmalıdır.

Aynı zamanda korsan taksi ile seyahat ettiğinizde mutlaka bineceğiniz noktaya yaklaştığınızda ödeme yapın ve yaptığınız ödemeyi ortada bırakmayın.

esenyurt lüks korsan taksi

Uygun Fiyatlı Esenyurt Korsan Taksi

Korsan taksiler içerisinde hizmet sunmakta olan tüm taksiler müşterilerine konforlu bir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Ancak özellikle konforun yanı sıra müşteriler tarafından en çok merak edilen korsan taksinin güvenli olup olmadığı ve fiyat hesaplanmasıdır.

Uygun fiyatlı Esenyurt korsan taksi ile hem güvenilir hem de az bir fiyatla ulaşım sağlamanız mümkündür. Oldukça az bir ücret ödeyerek Esenyurt’tan İstanbul içi ve İstanbul dışı herhangi bir noktaya ulaşım sağlamanız mümkündür.

Korsan taksi fiyat hesaplaması ile elde edilen tutarlar oldukça uygun olmaktadır. Özellikle kısa mesafelerde dahi değişmeyen sabit fiyat sayısı 5 TL’dir. Bu nedenle 5 kilometrede gitseniz 100 kilometrede gitseniz 5 TL üzerinden hesaplama yapılacaktır.

Esenyurt korsan taksi fiyatlarının belirli bir ücret üzerinden hesaplanıyor olması bu hizmeti alacak kişilerin aklına soru işareti gelmesini engellemektedir. Kilometre başına 5 TL’den hesaplanan korsan taksi fiyatları oldukça uygun olmaktadır.

Esenyurt Korsan Taksi İle Havalimanı Arası Ne Kadar Tutar?

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi olan Esenyurt içerisinden korsan taksi hizmeti alarak sahiba gökçen havaalanına gitmek isteyen bir kişilerin sık sık sorduğu soru Esenyurt korsan taksi ile havalimanı arası ne kadar tutar? olmaktadır.
Bilindiği üzere korsan taksiler ile ulaşım sağlamak normal taksilere göre çok daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Bu nedenle özellikle Esenyurt gibi bir semtten havaalanına ulaşım sağlamak korsan taksi ile çok daha uygun olacaktır.
Korsan taksi ile Esenyurt ile Havaalanı arası ortalama olarak 200 TL kadar tutmaktadır. Ancak bu fiyat hizmeti alan müşteri ile korsan taksi şoförü arasındaki anlaşmaya bağlı olarak değişmektedir.
Esenyurt ile Sabiha Gökçen havaalanı arası yolculuk tam bir eziyet olmaktadır. Aynı zamanda oldukça uzak mesafeler olmaları nedeniyle taksi ile ulaşım sağlandığında oldukça pahalı olmaktadır. Ancak Esenyurt korsan taksi hizmeti alarak Esenyurt Sabiha Gökçen havalimanı arasını en uygun fiyatlar ve en konforlu şekilde gidebilirsiniz. Bu nedenle Esenyurt’tan 50 kilometre sonra 2500 TL’ye havaalanına ulaşım sağlamış olabilirsiniz.

Esenyurt Korsan Taksi Aile İçin Uygun mu?

Esenyurt korsan taksi hizmeti hem bireysel hem de aile için tercih edilebilmektedir. Özellikle ailesi ile birlikte bir yere gitmeyi planlayan kişiler korsan taksi hizmeti alacaklar zaman sık sık Esenyurt korsan taksi aile için uygun mu? Sorusunu sormaktadırlar.
Güvenilir hizmet sunan Esenyurt korsan taksi ile aileniz ile birlikte herhangi bir tedirginlik yaşamadan seyahat edebilirsiniz. Esenyurt’un içerisinde yer alan tüm mahallelerden mahalleler arası veya semtler arası ulaşım imkânı sağlayan korsan taksiler aileniz ile birlikte güvenli bir şekilde yolculuk fırsatı sunmaktadır.
Özellikle pazar pikniklerine veya pazar kahvaltılarına aileniz ile birlikte gitmek istediğinizde İstanbul trafiği içerisinde araç kullanmak size zor gelebilir ve bu nedenle de gideceğiniz noktaya taksiyle gitmek isteyebilirsiniz. İşte tam bu noktada Esenyurt korsan taksi hizmeti alarak hızlı ve güvenli bir şekilde hedeflediğiniz noktaya aileniz ile birlikte ulaşım sağlayabilirsiniz.
Genellikle isminden dolayı tedirginlik yaşayan vatandaşlar ve daha önce korsan taksi hizmeti almamış vatandaşlar için aslında belirli bir noktada çalışmayan taksiler için bu isim verildiği söylenebilir ve aynı zamanda VIP taksi olarak da geçtiklerini söyleyebiliriz.
Sarı taksiler genellikle gece çalışmaktadırlar. Veya gece çalışan taksiler de çoğunlukla acilen gelemeye bilmektedirler. Bu nedenle korsan taksi hizmeti alarak acil tüm seyahatlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Esenyurt Korsan Taksiye Nasıl Ulaşırım?

Istanbul’un Esenyurt semtinde müşterilerine hizmet sunmakta olan korsan taksiler neredeyse her mahallede bulunmakta. Bu nedenle Esenyurt içerisinde yaşadığınız mahalle içerisinde korsan taksi bulmanız oldukça kolaydır.
Genellikle korsan taksi hizmeti almak isteyen kişiler Esenyurt korsan taksiye nasıl ulaşırım? Sorusunu sormaktadırlar. Oldukça fazla merak edilen bu sorunun cevabı tamamen basittir. Sadece Esenyurt bölgesinde ve mahallenizde en yakın korsan taksi hizmeti veren kişiye telefon numarasıyla ulaşarak adresinizi vermeniz yeterlidir.
Genellikle birçok kişi de tedirginlik yaratan korsan taksi hizmetinden yararlanmak ulaşım metotlarının da sorgulanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de kişiler cep telefonları üzerinden veya whatsapp’ı üzerinden korsan taksi şoförüyle iletişim sağlamak istemeyebilirler. Ancak korsan taksiler ile telefon numaraları ve whatsapp üzerinden iletişim korumanıza herhangi bir tehlike bulunmamaktadır.
Bu nedenle Esenyurt korsan taksi hizmetini güvenilir ve konforlu bir şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Özellikle bu bölgede görev yapmakta olan korsan taksiler müşteri memnuniyetini hedeflerinde ilk sıraya koydukları için sizin rahatlığınız ve konforunuz onlar için oldukça önemlidir.

Esenyurt Korsan Taksi Nerelere Hizmet Verir?

Esenyurt korsan taksi nerelere hizmet verir? Sorusuna cevap olarak İstanbul içinde yer alan tüm semtlere hizmet sağladığından bahsedebiliriz. Hatta şoför ile anlaşmaya bağlı olarak İstanbul dışına da hizmet sağlaya bilmektedirler.
Esaret korsan taksinin hizmet sağladığı yerler;
• Esenyurt Korsan Taksi- Aksaray
• Esenyurt Korsan Taksi – Avcılar
• Esenyurt Korsan Taksi – Bakırköy
• Esenyurt Korsan Taksi – Atatürk Havalimanı
• Esenyurt Korsan Taksi – Bahçeşehir
• Esenyurt Korsan Taksi – İkitelli
• Esenyurt Korsan Taksi- İstanbul Havalimanı
• Esenyurt Korsan Taksi- Mimaroba
• Esenyurt Korsan Taksi- Otogar
• Esenyurt Korsan Taksi – Kadıköy
• Esenyurt Korsan Taksi – Mecidiyeköy
• İstanbul Korsan Taksi – Sabiha Gökçen Havalimanı

Korsan Taksi Kullanmanın Faydaları Nedir?

Korsan taksi hizmeti alan kişiler bu hizmetlerden oldukça memnun olmaktadırlar. Özellikle normal taksilerin kabul etmediği ve yardımcı olmadığı birçok konuda korsan taksiler müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Korsan taksi hizmetleri içerisinde yer alan vip taksi, şehir içi ulaşım, doblo taksi, şehirler arası ulaşım, havalimanı transfer, aile korsan taksi, pet taksi, evcil hayvan taşımacılığı gibi birçok hizmet sunan korsan taksiler genellikle çok sık tercih edilmektedir. Korsan taksi kullanmanın faydaları ise şöyledir;
• Fazla sayıda araç filosuna sahip olması nedeniyle kısa sürede araç gönderimi yapılmaktadır.
• İstediğiniz modelde araçlar ile ulaşım imkânı bulunmaktadır.
• En kısa sürede taşıma hizmeti sağlamaktadır.
• Evcil hayvanların bir noktadan bir noktaya taşınmasını kolaylık sağlamaktadır.
• Konforlu bir taşıma hizmeti sunmaktadır.
• Düzenli olarak korsan taksi hizmeti almak mümkündür.
Özellikle evcil hayvanların bir noktadan bir noktaya götürülmesi oldukça zorlu olmaktadır. Genellikle otobüslerin içerisine kabul edilmeyen evcil hayvanlar aynı zamanda toplu taşımaların içerisinde de kabul edilmemektedir. Bu durumda evcil hayvanlarımızın sağlığı için sadece özel araç ile seyahat etme imkânı kalmaktadır. Bu durumda korsan taksiyle evcil hayvanlarımızı taşıyabiliriz.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyatı Ucuz Mu?

Birçok vatandaş tarafından sıklıkla zor olan Esenyurt korsan taksi fiyatı ucuz mu? Sorusu için cevap olarak bölgede sarı taksi hizmeti sunan taksicilere göre korsan taksi hizmeti almak çok daha uygun olmaktadır. Gidilen kilometreye ile 5 TL çarpılarak elde edilen fiyatlar oldukça uygun olmaktadır.
Aynı zamanda hem konforlu bir seyahat imkânı sunması hem de uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle birçok kişi tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Herhangi bir şekilde güvenlik problemi olmayan korsan taksilerde konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat mümkündür.
Ancak korsan taksi fiyatı hesaplaması tüm Türkiye’de genel olarak 5 TL üzerinden olduğu için diğer korsan taksi hizmeti sunan yerlerden fazla fiyat farkı olmamaktadır. Ancak bazı taksi şoförleri fiyat üzerinde inisiyatif kullanarak müşteriye indirim yapmakta ve bu da Esenyurt korsan taksi fiyatını diğer bölgelere göre daha az gösterebilmektedir. Ancak yasal olarak belirlenen ücret KM x 5TL üzerinden hesaplanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?