Esenler Korsan Taksi

10.10.2021
4.496
Esenler Korsan Taksi

Esenler korsan taksi İstanbul insan nüfusunun oldukça yoğun olduğu büyük kentler içerisinde bulunmaktadır. Burada zorlanılan konulardan en önemlisi taksi bulunmasıdır. İstanbul Esenler korsan taksi, günün her saatinde hizmet göstermektedir. İstanbul’da ki her semte ulaşım sağlanır.

Bir taksi firmasının müşterilerine en iyi hizmeti sunması için birçok alanda hizmet vermesi gerekir. Bu konuda oldukça tecrübeli ve kaliteli olan Esenler korsan taksi firması, müşterileri için her türlü avantajı sağlamaktadır. Taksi firması farklı durak seçeneklerini bulundurur. Bu durum yalnızca belli başlı duraklar için değil farklı alanlarda farklı duraklar yer edinmesini sağlar. Esenler semtinde bulunan Esenler Ses korsan taksi firması, farklı bir semtte de bulunduğu takdirde orada bulunan insanlarda bu hizmetten yararlanabilir. Firmamız olarak müşteriler için alanında en iyi hizmeti sağlamaktayız. Bu sebeple oldukça tercih edilen bir firma olmak, bizim için önemlidir.

Esenler Korsan Taksi Telefon Numarası: 0544 539 4060

İstanbul içerisinde şehir içi yolculuklar, genel olarak yapılmaktadır. Kartal’dan farklı bir alana yolculuk yapmak istediğinizde kaliteli ve fiyat açısından da herkesin bütçesine uygun bir taksi firması tercih edilmektedir. Esenler Ses Korsan taksi firması, İstanbul şehir içi yolculuklarınızda tercih edilen bir firmadır. Burada yalnızca kaliteli hizmet değil, herkesin bütçesine uygun bir fiyatlandırma bulunmaktadır. Uzun yolculuklarda kişilerin oldukça fazla ücretler ödemesi yerine ekonomik fiyatlar da ücretlendirme yapılmaktadır. Avrupa yakasından Anadolu yakasına kadar günün her saatinde ulaşım sağlanır. Firmamız burada verdiğiniz adrese en yakın lokasyondan araç göndererek, size zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Esenler ses korsan taksi günün istediğiniz saatinde hizmet göstermektedir. Birçok taksi firması gece ya da gündüz olarak farklı tarifeler uygular. Bu durum gece ya da gündüz trafiğin yoğun olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamızda gece ve gündüz uygulanan tarifeler aynı değerdedir. Gece yaptığımız yolculukta ya da gündüz yaptığınız yolculuklarda ekonomik fiyatlar ile tarifeler eş değerdedir. Herkesin bütçesine uygun fiyatlandırma olması ile birlikte araçlar oldukça konforludur. Kişilerin rahatsız olması ya da tekrardan tercih etmemesi gibi durumlar yaşanmaz. Oldukça rahat ve yeniden aracımızı kullanabilmeniz için gerekli önlemler de alınmaktadır. Güvenilir bir yolculuk için istediğiniz yere sizi ulaştırmaktayız.

Esenler Korsan Taksi Fiyat Listesi

Esenler Korsan Taksi – Güzergah Esenler Korsan Taksi – Fiyatlandırma
Esenler Korsan Taksi – Çam ve Sakura Arası 90 TL
Esenler Korsan Taksi – Esenyurt Arası 130 TL
Esenler – Beylikdüzü Arası 160 TL
Esenler – Büyükçekmece Arası 180 TL
Esenler Silivri Arası 320 TL
Esenler – Beşiktaş Arası 140 TL
Esenler – Ataşehir Arası 180 TL
Esenler – Sabiha Gökçen Arası 300 TL
Esenler – İstanbul Yeni Havalimanı Arası 290 TL

Esenler Korsan Taksi ile İstanbul Havalimanı Arası Ne Kadar?

Esenler Korsan Taksi ile Esenler’den İstanbul Yeni Havalimanına gitmek isterseniz ödemeniz gereken tutar tahmini olarak 250 TL olacaktır.

Esenler Sabiha Gökçen Havalimanı Arası Korsan Taksi ile Kaç TL?

Esenler Korsan Taksi ile Sabiha Gökçene gitmek için ödemeniz gereken tutar 300 TL olacaktır.

Esenler Korsan Taksi Geceleri Çalışıyor mu?

Evet, Esenler Korsan Taksi hafta sonları pazar günü de dahil olmak üzere 7/24 çalışmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?