Çorlu Korsan Taksi

30.10.2021
355
Çorlu Korsan Taksi

Çorlu Korsan Taksi

 

Randevu sistemi ile şehirler arası grup yolculuk hizmetlerinin alınabildiği Çorlu ses korsan taksi işletmesini şehir içi yolculuklar için bir saat şehir dışı yolculuklar için ise bir gün öncesinde rezervasyon yapılması gerekiyor. Çorlu ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı yapılacak tüm yolculuklar da otoyol ücretleri fiyat tarifesi içerisine alınıyor. Yolculuk aşamasında müşteri tarafından 15 dakikalık bekleme süresi talebi ücretsiz karşılanıyor, 15 dakikayı aşan süreler içinse en uygun fiyat politikası izleniyor. Grup yolculuklarında, rezervasyonlu ulaşımlar da ve gidiş-dönüş yolculuklarda en uygun ve en cazip fiyat avantajı sağlanıyor.

Ulaşım ihtiyaçlarının tamamını karşılayan firma müşterilerini zaman kaybı yaşamadan en güvenli ve en hızlı şekilde varış noktasına ulaştırır. Varış noktasına hızlı ve daha ekonomik olarak ulaşım sağlamak için şoförler tarafından navigasyon sistemi kullanılır. Kısa mesafe ya da uzun mesafe gibi sorunların yaşanmadığı taksicilik hizmetlerinde konfor ve rahatlık planda tutulur. Çorlunun’un yoğun trafiğinde, öfke kontrolü yapabilen, trafik kurallarının tamamına uyan, nazik ve saygılı hizmet anlayışı ile güler yüzlü hizmet sunan Çorlu ses korsan taksi, şoförleri mükemmel bir aksi deneyimi sağlıyor.

Her müşterisine şeffaf fiyat politikası uygulayan firma çalışma prensibi, konforlu, rahat ve hızlı taksi hizmeti sayesinde tüm Çorlu halkının tek tercihi olmayı sürdürüyor. Konforlu araçlar rahat yolculuk etmek isteyenlerin hizmet aldığı Çorlu ses korsan taksi, sınırsız ve yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra zamandan tasarruf ettiren tüm imkanlara da sahip. Çorlu trafiğinde tüm alternatif Yolları kullanabilen ve bu sayede varış noktasına en hızlı şekilde ulaşmamızı sağlayan seviyede şoför kadrosu en iyi hizmeti sunuyor. Ulaşım sektörü içerisinde genellikle çocuklu bayanlar tarafından tercih edilen Çorlu ses korsan taksi hizmetleri sunduğu güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesinden kesinlikle ödün vermiyor

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?