Cevizlibağ Korsan Taksi

24.12.2021
132
Cevizlibağ Korsan Taksi

CEVİZLİBAĞ KORSAN TAKSİ

Cevizlibağ korsan taksi Zeytinburnu korsan taksi ye bağlı olup müşterilerimizin taksi ihtiyacını karşılamayı amaçlayan Ses taksi bünyesi altında çalışan korsan taksidir. Cevizlibağ, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Zeytinburnu ilçesine bağlı bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilmemekle birlikte, semtin genel olarak Maltepe, Merkezefendi ve Seyitnizam mahallelerine yayıldığı söylenebilir.E5 üzerinde önemli aktarma merkezi olduğundan metrobüs,metro gibi bir cevizlibağ korsan taksi olarak ulaşım da alternatif durumdayız. korsan taksi ihtiyaçlarınız için 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.Zeytinburnu korsan taksi fiyatlarımız bulunduğunuz yerle gideceğiniz yer arasındaki kilometre üzerinden hesap edilir. km başı 3 olarak hesaplanır. Örneğin;

50km lik bir yol gittiniz diyelim 50×3: 150 TL tarife yazılır geri dönüşlerinizde %50 indirim uygulanır. Devamlı müşterimiz olup Ses taksi korsan taksimize kayıt açtıran müşterilerimize tarifemiz km başı 2.5 olarak hesaplanır. Örneğin;

50km lik bir yol gittiniz diyelim 50×2.5: 125 TL tarife yazılır. Ses taksi de kayıt açtırmak için sitelerimizde bulunan telefon numaralarını arayabilir whatsapp üzerinden yazabilir bizlere ulaşarak kayıt açtırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra pet taksi hizmeti bulunan ses taksi 7/24 evcil hayvanlarınızı taşıyarak bir noktadan bir noktaya nakil hizmeti vermektedir kesinlikle ekstra bir ücret talep edilmemektedir.Normal tarifemiz üzerinden siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunuyoruz.

Araçlarımızın hepsi müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için yüksek model klimalı ve oldukça konforludur.Sürücü arkadaşlarımızın tamamı güvenilir, saygılı, kibar,hayvansever ve anlayışlı kişilerden oluşmaktadır.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?