Celaliye Korsan Taksi

30.10.2021
72
Celaliye Korsan Taksi

En rahat ve en güvenilir ulaşım aracı olan Silivri Celaliye  korsan taksi İstanbulluların şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda tercih ettiği araçlardır. Yolcuyu müşteri gibi değil bir aile ferdi gibi gören tecrübeli şoförler ile konforlu, güvenli ve huzurlu yolculuklar gerçekleşir. Yolcu sağlığı ve yolcu konforu için gereken tüm tedbirler alınır, müşterilere keyifle deneyimler sunulur. Her bir müşteri taksi içerisinde kendi özel aracında gibi hisseder. Keyifli yolculuklar yaşanması adına tüm hizmetler sağlanır, her kesimin tercih ettiği ulaşım aracı olan Silivri Cellaliye ses korsan taksi mükemmel deneyimler sunar. Araç şoförleri ile hoş ve keyifli sohbet içerisinde yolculuklar gerçekleştirilir.

Taksicilikte en önemli olan hızlı ve güvenilirliğin yanı sıra bekletilmeyen hizmet anlayışıdır. Bunu gerçekleştiren Silivri Cellaliye ses korsan taksi sayesinde müşteri memnuniyeti ve konforu sağlanır. Hizmet politikasında müşteri memnuniyetine dikkate alan sistem konforu da en üst düzeyde sağlamayı amaç edinir. Müşteriyi istediği noktaya en kısa mesafede ulaştıran deneyimli şoförler sabit ve uygun fiyat tarifesi ile müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunar. Güvenlik için araçların düzenli kontrollerini yaptırılır ve olası arızaların önüne geçilir. Yolculuk boyunca güler yüzlü şoförler ile rehberlik hizmeti sunulur.

Ulaşılacak nokta için en uygun rotayı belirleyerek en kısa yoldan ulaşımı sağlayan şoförler kesinlikle müşterilerine ek maliyet çıkartmaz. Silivri Cellaliye ses korsan taksi şoförleri İstanbul’un yoğun trafiği ve kilitlenen trafik akışında güzergahları kullanır böylelikle müşterinin hem zamandan hem de paradan kar etmesi sağlanır. Kesinlikle yolu uzatarak müşteriden fazla para alınmaz. Güven ve konforu ön planda tutan hizmet anlayışı aynı zamanda uygun fiyat tarifesi ile tam bir müşteri dostu yaklaşım sergiler. Her gün her an her saat ve her yerden erişilebilir olması ile ulaşımın en etkili yolu olan taksiler, uyguladıkları hizmet politikası ile müşterilerine hızlı ve güvenli şekilde tek istedikleri noktaya götürmeyi amaçlar.

Cellaliye ses korsan taksi tarafından sağlanan onlarca avantaj ve fırsat vardır;

· Toplu taşıma araçlarının insanları zorlayan yöntemlerinin dışında konforlu yolculuk imkanı sunar

· Zaman sıkıntısını ortadan kaldırarak her an konforlu ve güvenilir ulaşım imkanı sağlar

· Tüm hava şartlarına rağmen güvenli yolculuk yapmaya olanak sunar

· Her an her yerden ulaşım imkanı sayesinde geç kalma sorunu ortadan kaldırır

· Bir telefon ile Bulunduğunuz her yerden size gelip alır

· Gitmek istediğiniz noktaya çok daha kısa süre içerisinde ulaşmayı sağlar

· Müşteri güvenliği ve konforu her zaman ön planda tutulur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?