Beykoz Korsan Taksi

18.10.2021
102
Beykoz Korsan Taksi

İstanbul trafiğinde herkese hak ettiği kaliteli ve ucuz taksi hizmetlerini sunan Ses taksi, Beykoz korsan taksi hizmetleri ile sektörde farklılığını ortaya koyuyor. Müşteri memnuniyeti misyonu dili hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firma bugün geldiği noktanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyor. 7/24 saat profesyonel ve tecrübeli şoför ekibi yine ucuz ve konforlu ulaşım imkanı sağlıyor. 2012 ve üzeri modelli araç filosu, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet kalitesi, güler yüzlü personeli ile İstanbul’un her zaman ilk tercihi arasında yer alıyor.

İstanbul Beykoz ses korsan taksi hizmetleri içerisinde;

· Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet politikası

· 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı

· Rahat güvenli ve konforlu seyahat imkanı

· Hizmet kalitesinden memnun müşteriler ilk sıralarda yer alır.

Beykoz ilçesinde tüm mahalleye ve tüm semtleri hizmet götürmesin yanı sıra İstanbul’un her noktasına ulaşım imkanı sağlanıyor. Lüks ulaşım hizmetlerini her bütçeye uygun fiyat politikası ile sabitleyen firma hizmet anlayışı ile sektörde her zaman ön planda yer alıyor.

Beykoz ses korsan taksi müşterilere özel fiyat kampanyaları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. İstanbul’un her semtinde ve her ilçesinde sık kullanılan taksi hizmetlerinde İstanbul’un beklentisi olan kalite ve güven sunuluyor. Müşterilerin telefonla, internet adresinden ya da WhatsApp hattından rahatlıkla ulaşabildiği Beykoz ses korsan taksi hizmeti ilçe merkezindeki belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde çok daha pratik hale geliyor. Beykoz ilçe merkezinde belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde yolcuların uzun süre bekleme olasılığı ortadan kaldırılıyor.

Randevu sistemi ile şehirler arası grup yolculuk hizmetlerinin alınabildiği Beykoz ses korsan taksi işletmesini şehir içi yolculuklar için bir saat şehir dışı yolculuklar için ise bir gün öncesinde rezervasyon yapılması gerekiyor. Bayrampaşa ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı yapılacak tüm yolculuklar da otoyol ücretleri fiyat tarifesi içerisine alınıyor. Yolculuk aşamasında müşteri tarafından 15 dakikalık bekleme süresi talebi ücretsiz karşılanıyor, 15 dakikayı aşan süreler içinse en uygun fiyat politikası izleniyor. Grup yolculuklarında, rezervasyonlu ulaşımlar da ve gidiş-dönüş yolculuklarda en uygun ve en cazip fiyat avantajı sağlanıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?