Beşiktaş Korsan Taksi

14.10.2021
1.436
Beşiktaş Korsan Taksi

Beşiktaş ilçesi ve semtlerinde rahatlıkla ve hızla ulaşabileceğiniz Beşiktaş korsan taksi, 7 gün 24 saat vatandaşları hizmetinde olmaya devam ediyor. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine yolculuk hizmeti sunuluyor. Son derece güvenilir ve lüks hizmetin yanı sıra tecrübeli personel de yolcuların seyahat imkânı sağlamasını destekliyor. Ulaşımın en lüks ve en uygun hali Beşiktaş ses korsan taksi hizmetleri sabit fiyat politikası ile ön plana çıkıyor. Nüfusu, büyüklüğü ve trafik yoğunluğu ile insanların ciddi şekilde ulaşım sorunu yaşadığı İstanbul’da, ulaşımda yaşanan en önemli sorunlardan biri de güven ve kaliteli hizmettir. İstanbullunun gün içerisinde taksi hizmetleri sık kullanması hizmet sektörünü de hareketlendirmektir.

2012 üstü konforlu araçlar ile sağlanan hizmet 10 yılı aşkın süredir İstanbul’un her noktasına güvenli ve profesyonel ulaşım hizmeti sunuyor. Profesyonel şoför kadrosu. Lüks araçlar kaliteli ve güvenli yolculuk dendiğinde İstanbul ve Beşiktaş ilçesinde aklına gelen İstanbul Beşiktaş  korsan taksi 100’ün üzerinde araç filosuna sahip. Geniş araç filosu ve güler yüzlü ekibi ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan Beşiktaş ses korsan taksi en kısa süre içerisinde varış noktasına yolcularının güven içerisinde taşır. Tek amacı hızlı güvenli ve ekonomik ulaşım hizmeti sunmak olan firmanın müşteriye özel fiyat kampanyaları da mevcut.

Sabit ve güncel fiyat politikasının yanı sıra sonu hizmet kalitesi ile iletişim kurulabilen Beşiktaş Ses korsan taksi hizmetleri, alış ve varış noktası belirtildiği telefonla ya da WhatsApp hattı ile en uygun fiyatlarla sunar. Yolculara konforlu bir seyahat sunmak isteyen güler yüzlü personel kesinlikle sürpriz ücretlendirme gibi bir durumla karşılaşılmasına imkan tanımaz. Rezervasyonlu taşıma hizmetlerinde tüm müşterileri araç model seçme imkanı ile konforlu ve güvenli yolculuklar sunulur. Her türlü ulaşım ihtiyacı için tercih edilen firma ihtiyaca göre C ve D sınıfı araçlarda sunuyor.

Randevu sistemi ile rezervasyon yapılması durumunda portföyde yer alan araçlardan seçim yapılabilir. Şehir içi yolculuklarda rezervasyon öncesi en erken bir saat şehir dışı yolculukları için ise en erken 1 gün içerisinde iletişime girmek gerekiyor. Beşiktaş ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine istendiği an hızlı, güvenli ve kaliteli yolculuk için Beşiktaş Ses korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

· Şehir içi ya da şehir dışı yolculuklarda kullanılan otoyol ücretleri fiyata dahil edilir

· Seyahat esnasında ilk 15 dakika bekleme süresi ücretsizdir

· 15 dakikayı geçen bekleme süresi için Ses Taksiden bilgi alınır

· Gidişli dönüşlü yolculuklarda avantajlı fiyat sunulur.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ethem mansiroglu dedi ki:

    BESİKTAS BAHCESEHİR FİYATİ ALABİLİRMİYİM

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?