Bakırköy Korsan Taksi

18.10.2021
104
Bakırköy Korsan Taksi

Ses taksi bünyesinde faaliyet gösteren Bakırköy korsan taksi hizmetleri hem Bakırköy ilçesini hem de İstanbul’un Asya ve Avrupa Yakası’nı çok iyi bilen şoförler ile hizmet sunuyor. Tüm personel müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası içerisinde faaliyetlerini yürütüyor. Taksicilik hizmetlerinde kaliteden ve konfordan taviz vermeyen firma, güvenli yolculuğu tüm yolcularına vaat ediyor. Müşterileri geniş araç filosu içerisinden seçim yapma imkanı tanıyan firma, Bakırköy ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine istendiği yolculuk fırsatı sağlıyor. Taksicilik hizmetleri çerçevesinde;

· Transfer hizmetleri

· Sağlıklı hizmet politikası

· Güvenilir kurumsal hizmetler

· Güler yüzlü profesyonel şoförler

· Güvenilir yeni model araçlar

· Konforlu ve hızlı ulaşım imkanı sağlanıyor

Sunduğu hizmet kalitesini en uygun fiyat tarifeleri ile müşterilerine yansıtıyor. Güven ve kalite duygusu ile tüm yolculuklarda müşteri memnuniyeti mi sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz taksicilik hizmetleri veriliyor. Güler yüzlü, kibar, trafik kurallarına uyan şoförler sayesinde tüm müşterilere güvenli ve konforlu yolculuk deneyim sunuluyor. Bakırköy olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine ve tüm ilçelerine Ses korsan taksi hizmeti veriliyor. İstanbul’da her bütçe için uygun fiyatlar ile en güvenli ve en kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

100’ün üzerinde aracın bulunduğu geniş bir araç filosuna sahip olan Bakırköy ses korsan taksi müşterilere özel fiyat kampanyaları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. İstanbul’un her semtinde ve her ilçesinde sık kullanılan taksi hizmetlerinde İstanbul’un beklentisi olan kalite ve güven sunuluyor. Müşterilerin telefonla, internet adresinden ya da WhatsApp hattından rahatlıkla ulaşabildiği ses korsan taksi hizmeti ilçe merkezindeki belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde çok daha pratik hale geliyor. Bakırköy ilçe merkezinde belli noktalarda bulunan araçlar sayesinde yolcuların uzun süre bekleme olasılığı ortadan kaldırılıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?