Avcılar Korsan Taksi

18.10.2021
2.682
Avcılar Korsan Taksi

Avcılar korsan taksi hizmeti güvenli araç kullanımıyla, tecrübeli şoförlerin size eşlik etmesini sağlar. Alanında profesyonel olan şoförlerimiz, uzun yıllar İstanbul’un merkezinde hizmet vererek, Avrupa yakasından Anadolu yakasına birçok yolcuyu ulaştırmıştır. Acil taksi ihtiyaçlarınızda normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun seçenekler sunarak, konforlu bir yolculuk sağlayacaktır.

Uygun Fiyatlı Avcılar Korsan Taksi

Ekonomik korsan taksi hizmeti, güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. İstanbul’un her alanında adresinize 20 dakikada gelerek ulaşacağınız yere en hızlı güzergah üzerinden gitmenize imkan Trafik saatleri ve ulaşım alanları hakkında detaylı bilgiye sahip şoförlerle çalışılmaktadır.

2012 model araçlarla hızlı ve güvenli yolculuk yapmanızı sağlayacak, adresten alarak dilediğiniz adrese gitmenize yardımcı olacaktır.

Avcılar Korsan taksi adresinize gelerek kısa zamanda ulaşacağınız adrese gitmenize imkan veren 2012 model araçlar, bakımı yapılarak temiz ve güvenli yolculuk etmenizi sağlayacaktır. Avcılar korsan taksi, normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun tarifeler kullanarak, lüks araçlarla hizmet etmenizi sağlar. Güvenli şoförlerle, 7 gün 24 saat Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçebileceğiniz korsan taksi hizmeti verilmektedir.

Araç modellerimiz, modern zamanın en seçkin markalarından seçilmiş uygun ve ekonomik fiyatlarla güvenli yolculuk yapmanızı sağlamıştır. Yıllardır taksi sektöründe hizmet vermekte olan Avcılar ses korsan taksi, güvenle adresinize gitmenizi sağlar, size özel tariflerle daima uygun fiyata yolculuk etmenize imkan verir.

Uygun fiyat tarifleri uygulayarak, standart gece ve gündüz tarifleri uygulanmamaktadır. 20 dakikada adresinizde olacak Ses taksi hizmeti, Avcılar ses korsan taksi seçenekleriyle sizlere ulaşılmasını sağlayacaktır. Evinize, iş yerinize, hastane ve okulunuza yetişmeniz için hızlı ve güvenli taksi imkanları sunarak, özel lüks araçlarla yolculuk etmenize imkan verecektir.

Araçlar düzenli olarak temizliği yapılan, periyodik bakımlarla sağlıklı bir yolculuk için düzenlemelere dikkat edilerek yolculuğa uygun görülen bir sistem üzerinden sizlerle buluşmaktadır. Avrupa yakası ve Anadolu yakası için geniş araçlara sahip olan Avcılar ses korsan taksi, özellikle uygun fiyatlarla lüks araçları adresinize göndererek size özel hizmet vermektedir. Özel ve güvenli hizmet için iyi yolculuklar düzenler.

Avcılar Korsan Taksi Fiyatları

Güzergah Avcılar Korsan Taksi Fiyat Listesi
Avcılar Şişli Arası 160 TL
Avcılar Korsan Taksi – Esenler Otogar 120 TL
Avcılar Başakşehir Arası 120 TL
Avcılar Bakırköy Arası 100 TL
Avcılar Silivri Arası 230 TL
Avcılar Esenyurt Arası 60 TL
Avcılar Büyükçekmece Arası 80 TL
Avcılar Gaziosmanpaşa Arası 110 TL
Avcılar Zeytinburnu Arası 110 TL

Avcılar Korsan Taksi Telefon Numarası Nedir?

Avcılar Korsan Taksi telefon numarası 0544 539 4060’dır.

Avcılar Korsan Taksi’ye Nasıl Ulaşılır?

Konumunuza en yakın Avcılar Korsan Taksiye ulaşmak için “0544 539 4060” telefon numarasını arayabilir veya Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Korsan Taksi Güvenilir mi?

10 yıldan fazladır sektörel tecrübemiz ve şoförlerimiz ile birlikle müşterilerimizin rahatı ve güvenirliği için çalışmaktayız. Güvenlik ve rahatlık konusunda kusursuz olan korsan taksi hizmetimiz ile ailenizle istediğiniz yere kolayca yolculuk yapabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?