Ses Korsan Taksi, güven ve önem taşır.

E-posta adresimiz info@sestaksi.com

Telefon Numaramız +90 544 539 4060

Avcılar Korsan Taksi

Ana Sayfa » Avrupa Yakası » Avcılar Korsan Taksi

Avcılar korsan taksi hizmeti güvenli araç kullanımıyla, tecrübeli şoförlerin size eşlik etmesini sağlar. Alanında profesyonel olan şoförlerimiz, uzun yıllar İstanbul’un merkezinde hizmet vererek, Avrupa yakasından Anadolu yakasına birçok yolcuyu ulaştırmıştır. Acil taksi ihtiyaçlarınızda normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun seçenekler sunarak, konforlu bir yolculuk sağlayacaktır.

· Ekonomik korsan taksi hizmeti, güvenli yolculuk yapmanızı sağlar.

· İstanbul’un her alanında adresinize 20 dakikada gelerek ulaşacağınız yere en hızlı güzergah üzerinden gitmenize imkan

· Trafik saatleri ve ulaşım alanları hakkında detaylı bilgiye sahip şoförlerle çalışılmaktadır.

· 2012 model araçlarla hızlı ve güvenli yolculuk yapmanızı sağlayacak, adresten alarak dilediğiniz adrese gitmenize yardımcı olacaktır.

· Adresinize gelerek kısa zamanda ulaşacağınız adrese gitmenize imkan veren 2012 model araçlar, bakımı yapılarak temiz ve güvenli yolculuk etmenizi sağlayacaktır. Avcılar ses korsan taksi, normal taksi fiyatlarına oranla daha uygun tarifeler kullanarak, lüks araçlarla hizmet etmenizi sağlar. Güvenli şoförlerle, 7 gün 24 saat Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçebileceğiniz korsan taksi hizmeti verilmektedir.

· Araç modellerimiz, modern zamanın en seçkin markalarından seçilmiş uygun ve ekonomik fiyatlarla güvenli yolculuk yapmanızı sağlamıştır. Yıllardır taksi sektöründe hizmet vermekte olan Avcılar ses korsan taksi, güvenle adresinize gitmenizi sağlar, size özel tariflerle daima uygun fiyata yolculuk etmenize imkan verir.

· Uygun fiyat tarifleri uygulayarak, standart gece ve gündüz tarifleri uygulanmamaktadır. 20 dakikada adresinizde olacak Ses taksi hizmeti, Avcılar ses korsan taksi seçenekleriyle sizlere ulaşılmasını sağlayacaktır. Evinize, iş yerinize, hastane ve okulunuza yetişmeniz için hızlı ve güvenli taksi imkanları sunarak, özel lüks araçlarla yolculuk etmenize imkan verecektir.

· Araçlar düzenli olarak temizliği yapılan, periyodik bakımlarla sağlıklı bir yolculuk için düzenlemelere dikkat edilerek yolculuğa uygun görülen bir sistem üzerinden sizlerle buluşmaktadır. Avrupa yakası ve Anadolu yakası için geniş araçlara sahip olan Avcılar ses korsan taksi, özellikle uygun fiyatlarla lüks araçları adresinize göndererek size özel hizmet vermektedir. Özel ve güvenli hizmet için iyi yolculuklar düzenler.